Zwarte Kraaien met blonde haren buigen zich over hun prooi. Knipt de schaar het haar of stroomt er bloed over de vloer? Behangen met vaag gereedschap storten de kapsters zich op hun slachtoffers. De slachtoffers zelf zijn gewillig. Dit is een plaats waar mannen gedoogd worden, meer niet. Hier zijn alle vrouwen onderworpen maar gelijk.
Haar háár wordt gewassen. Met gesloten ogen, de mond half open ligt ze genieten in de stoel. De kraai wast en masseert haar slapen. Nu een blik van: ik mag niet genieten.
Calvijn slaapt onderhuids. De kraai geniet.
De kapper is de tempel van de schoonheid. Het klinkt er hol, net een slagerij. In plaats van slachtafval worden haren in de afvoerputten geschoven. Blond, donker, bruin. Bij de kapper zijn alle vrouwen gelijk.
De sfeer is er een van twijfel, onzekerheid, meestal gaat het goed.
Iedere vrouw een prinsesje…. voor 10 minuten.